Pewnie nie jestem w tym osądzie osamotniony, ani nie jest zwyczajnie oryginalny, jednak chciałbym skorzystać z prawa wolności jaką daje mi demokracja.
PO – partia na pierwszy rzut, najrozsądniejsza w całym sejmie. Po wyborach zdecydowanie najwięcej posłów w sejmie. Wielu ludzi oczekiwało pozytywnych zmian w naszym kraju. Choć uważam, że zmiany to ciągły proces, a wszystkiego nie da się zrobić w dwa lata, to mimo wszystko uważam,że ta partia, a właściwie koalicja PO-PSL nie chce zmian. Jedynie zmienia nazwy obecnego stanu rzeczy. Koalicja, a głównie PO swoje działania opiera na odpowiednim PR w mediach, co skutkuje różnymi na razie pomysłami populistycznych zmian. Populizmem i samym dobrym PR niczego się nie osiągnie.
W najbliższych wyborach pójdę do urny. Jednak oddam najprawdopodobniej nieważny głos – uważam, że taka forma jest lepsza niż nie chodzenie na wybory, gdyż pewnie ugrupowania mają pewny, stały elektorat,a im więcej głosów „puli” tym mniej punktów, a co za tym idzie miejsc zdobędą nieodpowiedni, często żyjący w innych realiach ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *